Субота, 31.10.2020, 00:28
Ви увійшли як Гість | Група "Гості" | RSS

Кабінет природничих предметів РОІППО


Фізика

Меню сайту
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 693
Форма входу
Головна » 2020 » Січень » 20 » Переможці ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з астрономії
16:50
Переможці ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з астрономії

Переможці олімпіади:

 

 

 

10-ий клас

 

 

 

 

Мордас Наталія Петрівна

Володимирецький районний колегіум Володимирецької районної ради

1 місце

Полюхович Олег Васильович

Мороченець Владислав Васильович

Володимирецький районний колегіум Володимирецької районної ради

1 місце

Полюхович Олег Васильович

Лобанов Данило Олексійович

Вараська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 1 Вараської міської ради

2 місце

Сидорчик Катерина Михайлівна

Ковалик Назар Миколайович

Рівненський навчально-виховний комплекс № 12 Рівненської міської ради

2 місце

Замлинна Тетяна Йосипівна

Луковець Дмитрій Валентинович

Володимирецький районний колегіум Володимирецької районної ради

2 місце

Полюхович Олег Васильович

Нересниця Олег Юрійович

Березнівський навчально-виховний комплекс "Економіко-гуманітарний ліцей-загальноосвітня школа І-ІІ ступенів" Березнівської районної ради

2 місце

Пастушок Дмитро Ігорович

Дорофєєва Світлана Павлівна

Комунальний заклад "Рівненський обласний науковий ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ступенів" Рівненської обласної ради

3 місце

Рибалко Олена Славянівна

Плісецька Еліна Ігорівна

Острозька загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 1 Острозької міської ради

3 місце

Заверуха Ірина Борисівна

Бороденко Роман Андрійович

Дубенський навчально-виховний комплекс «школа-гімназія» Дубенської міської ради

3 місце

Козловський Ігор Іванович

Міщеня Володимир Володимирович

Сарненська гімназія Сарненської районної ради

3 місце

Галушко Олександр Вікторович

Крока Назарій Миколайович

Березнівський навчально-виховний комплекс "Економіко-гуманітарний ліцей-загальноосвітня школа І-ІІ ступенів" Березнівської районної ради

3 місце

Пастушок Дмитро Ігорович

11-ий клас

 

 

 

Тригуб Діана Костянтинівна

Рівненська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 22 Рівненської міської ради

1 місце

Кисільов Іван Семенович

Диханов Ярослав Юрійович

Володимирецький районний колегіум Володимирецької районної ради

1 місце

Полюхович Олег Васильович

Заріцька Ольга Олегівна

Рівненська гуманітарна гімназія Рівненської міської ради

2 місце

Ключник Віктор Васильович

Полюх Андрій Вікторович

Костопільський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І ступеня – гімназія імені Т. Г. Шевченка» Костопільської районної ради

2 місце

Семещук Ігор Лаврентійович

Борак Дмитро Юрійович

Привільненська загальноосвітня школа    І – ІІІ ступенів Привільненської сільської ради Дубенського району

2 місце

Ковальчук Інна Миколаївна

Шалак Данило Володимирович

Дубенська гімназія № 2 Дубенської міської ради

3 місце

Туревич Оксана Олександрівна

Дулько Діана Олександрівна

Вараська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 1 Вараської міської ради

3 місце

Приходько Надія Андріївна

Леньков Станіслав Сергійович

Корецька загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 1 Корецької міської ради

3 місце

Ковальчук Іван Віталійович

Наконечний Ілля Андрійович

Комунальний заклад "Рівненський обласний науковий ліцей-інтернат ІІ – ІІІ ступенів" Рівненської обласної ради

3 місце

Петренчук Ірина Арсентіївна

Кот Тетяна

Юріївна

Здолбунівська гімназія Здолбунівської районної ради

3 місце

Рудик Наталія Володимирівна

Категорія: Олімпіади, турніри | Переглядів: 431 | Додав: trof | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Календар
«  Січень 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
Cтатистика

Copyright MyCorp © 2020
Зробити безкоштовний сайт з uCoz